• +371 26786798
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Svarīga informācija

Svarīga informācija


Latvijas pilsoņiem un iedzivotājiem ar pastavīgo uzturēšanos atļauju Latvijā - vīzas ES valstīs un Šengenā nav nepieciešamas.

Valstis, kurās piemēro Schengen aquis noteikumus: Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Igaunija, Itālija, Īslande, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija,Portugāle, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Šveice, Vācija ,Zviedrija

Ieceļošanas noteikumi Turcijā.

Latvijas pilsoņiem vīza ieceļošanai Turcijā ar tūrisma mērķi nav
nepieciešama, ja uzturēšanās nepārsniedz 90 dienas (180 dienu laikā ),attiecīgi 30 dienas katrā ieceļošanas reizē. Latvijas nepilsoņiem ieceļošanai Turcijā nepieciešama vīza.Tā jānoformē, zmantojot e-Vīzas sistēmu www.evisa.gov.tr. Pasei ieceļošanas brīdī jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās. Ja rodas jautājumi,piemēram,par bērnu ceļošanas kārtību vai citiem ceļošanas jautājumiem -zvaniet uz robežsardzes diennakts tālruņiem :67075718, 67075616 vai rakstiet uz e-pastu: robezsardze@rs.gov.lv

Ieceļošanas noteikumi Ēģiptē.

Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem ieceļošanai Ēģiptē ir nepieciešama vīza. Saskaņā ar Ēģiptes sniegto informāciju Latvijas pilsoņi pirms ceļojuma var noformēt sev elektronisko vīzu, ko iespējams saņemt Ēģiptes oficiālajā tīmekļa vietnē: www.visa2egypt.gov.eg. Elektroniskai vīzai ir jāpiesakās vismaz septiņas dienas pirms ceļojuma. Vīzas atteikuma vai pieteikuma anulēšanas gadījumā, ja vīzu anketa aizpildīta nepilnīgi vai kļūdaini, valsts nodeva netiek atmaksāta. Pagaidām Latvijas pilsoņi Ēģiptes vīzu var saņemt arī uz robežas, ieceļojot Ēģiptē. Vienreizējas vīzas nodeva - 25 ASV dolāri, daudzkārtējās – 60 ASV dolāri. Samaksa jāveic bankas filiālē robežas šķērsošanas vietā. 

Latvijas nepilsoņiem vīza jāsaņem pirms ceļojuma kādā no Ēģiptes konsulārajām pārstāvniecībām. Ārlietu ministrija aicina pirms došanās uz Ēģipti par vīzas saņemšanas kārtību sazināties ar Latvijā akreditēto Ēģiptes vēstniecību Stokholmā, (Konsulārās nodaļas tālrunis +46 8 45 99 870, e-pasts: embassyofegypt@telia.com)

To valstu un teritoriju sarakstu, uz kurām Latvijas pilsoņi/nepilsoņi var doties bez vīzas, var atrast Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas mājas lapā: http://www.mfa.gov.lv/lv/KonsularaInformacija/arvalstisdzivojosajiem/bezvizu/, vai zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni :80005905.

Ja valsts nav noteikusi bezvīzu režīmu, tad ieceļošanai šajā valstī ir jāsaņem vīza. Aktuālo informāciju par vīzas saņemšanas kārtību var iegūt attiecīgās valsts vēstniecībā.

Lūdzam ņemt vērā, ka ne tūrisma operators, ne tūrisma aģentūra nenes atbildību, ja klients nevar doties ceļojumā sakarā ar to, ka kompetentās iestādes ir atteikušas vīzas izsniegšanu, vai robežsardzes dienesti ir pieņēmuši tādu lēmumu, kas liedz klientam ieceļot konkrētā valstī.

Visām mājas lapā norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālās cenas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt,sazinoties ar mums

Kontakti

+371 26786798

Rekvizīti

SIA AGLA
Adrese:Dzirnavu 87,Rīga ,LV 1011
Reģ.Nr. LV 40003566051
Konts: LV18HABA0551001675271
Kods: HABALV22
Banka: Swedbank

Kontaktforma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
© 2024 Agla.lv All Rights Reserved.