• +371 26786798
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ZIEMEĻBLĀZMA NORVĒGIJAS ZIEMEĻOS

Ziemļblāzma Norvēģijas ziemeļos


Labākais laiks, kad doties vērot ziemeļblāzmu uz Norvēģiju ir vēls rudens, ziema vai agrs pavasaris.Lielākā iespējamība redzēt šo dabas parādību ir pašos Norvēģijas ziemeļos vai Svalbardā – salu arhipelāgā starp Norvēģijas sauszemes teritoriju un Ziemeļpolu. Ziemeļblāzma un tās redzēšana izsenis saistīta ar mistiku un noslēpumainību. Lai nu kā būtu, tā ir vienkārši ļoti skaista dabas parādība un šo gaismas šovu novērtēs ikviens.
Tā kā rudenī un ziemā Norvēģijā parasti valda polārā nakts un gaišs ir tikai dažas stundas diennaktī, šis ibūs ideāls laiks, lai vērotu ziemeļblāzmu. Protams, tas, kad sākas īstā ziemelblāzmas vērošanas sezona, atkarīgs no laika apstākļiem, jo arī Norvēģijā mēdz būt lietains rudens bez sniega.
Decembrī parasti laiks kļūst piemērotāks un normālos apstākļos ziemeļu reģionos jau ir ļoti daudz sniega, kas atstaro krāsainās gaismas. Decembrī un janvārī ir ļoti liela iespējamība redzēt kāvus, tomēr jārēķinās arī ar milzu aukstumu. Savukārt, braucot uz Norvēģiju februārī vai martā, arī iespējams vērot kāvus, bet dienas kļūst garākas un ilgāk varēs baudīt sniega klāto ainavu burvību. Protams, neviens nevar dot garantiju, ka ziemeļblāzma spīdēs tieši dienā, kad ieradīsieties, bet, ja paveiksies, to var pat ieraudzīt vairākas reizes vienā vakarā, teikts Norvēģijas oficiālajā tūrisma portālā www.visitnorway.com

Kontakti

+371 26786798

Rekvizīti

SIA AGLA
Adrese:Dzirnavu 87,Rīga ,LV 1011
Reģ.Nr. LV 40003566051
Konts: LV18HABA0551001675271
Kods: HABALV22
Banka: Swedbank

Kontaktforma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
© 2024 Agla.lv All Rights Reserved.