• +371 26786798
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

TIEM KAM PATĪK BALLĪTES VAI VĒSTURE

Tiem,kam patīk ballītes vai vēsture


Ivisa (Ibiza)-Spānijas sala Vidusjūrā:
Pateicoties Ivisas salā pastāvošajai demokrātiskai attieksmei pret nakstsdzīvi ,tur var tusēt un dejot līdz rīta gaismai. Laba vieta izpriecām ir Sant Antonio.Šeit ir visaktīvākā dzīve ,viss aktīvi izvietots: veikali, kafejnīcas, ūdenssporta aktivitātes, piemēram, Playa de Ses Salines -pludmale.Par šo vietu var teikt,ka mūzikas ritmi nerimst ne dienā ,ne naktī.bārs pie bāra,klubs pie kluba.

Maljorka:
Nemazāk populāra izklaižu cienītāju vidū ir Maljorkas sala Vidusjūrā. Tā apbur ar savu dienvidniecisko šarmu. Kūrortā Magaluf Maljorkā ir plašas pludmales un daudz naksklubu .Tur ir tās saucamās angļu un vācu zonas. Angļu zonā noteikti jāapmeklē Megalufes centrs.Kūrortā Magaluf atrodas viena no lielākajām diskotēkām uz Maljorkas salas-BC ar putu un ūdens lielgabaliem. No jūnija mēneša Maljorkā lielākā daļa naksklubu un diskotēku ir atvērtas katru vakaru .Tur parasti notiek kāds tematisks vakars vai šovs.Ieteicamās viesnīcas:Sol Magaluf Park,Hispania 3*,Chico 3*,Sol Guadalupe,Sol Trinidad,Vista Sol Aparthotel vai Riu Playa Cala Millor 4*. Sol ķēdes viesnīcas ir vienkāršas ,bet modernas.

Turcijas kūrorts-Alānija:
Ļoti iecienīts ir atpūtas kūrorts Alānija.Tur ir labas iepirkšanās vietas un regulāri tiek piedavatas atpūtniekiem dažādas interesantas ekskursijas.Tiem ,kurus interesē izklaides un nakstsdzīve,kūrorts Alānija piedāvā visdažādākos izklaides pasākumus gan pludmalēs , gan deju klubos un diskotēkās. Ieteicamās viesnīcas:Gold 3*,Gardenia 48 vai Grand Zaman Garden 4*

Pataras pludmale Turcijā:
Pataras pludmale ir gandrīz 20 km gara smilšu strēle,kas stiepjas mazskartā Turcijas dienvidu krastā.Sena leģenda vēsta,ka senā ostas pilsētā dzimis Apolons.Ne katra pludmale var lepoties ar to.ka tajā atrodas 2000 gadu senas drupas ,un ne katra pludmale var lepoties ar to ,ka ir grieķu dieva dzimšanas vieta.Pataras pludmale piemētota tiem ,kurus interesē vēsture.

Kontakti

+371 26786798

Rekvizīti

SIA AGLA
Adrese:Dzirnavu 87,Rīga ,LV 1011
Reģ.Nr. LV 40003566051
Konts: LV18HABA0551001675271
Kods: HABALV22
Banka: Swedbank

Kontaktforma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
© 2024 Agla.lv All Rights Reserved.