• +371 26786798
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

SEIŠELU SALU ARHIPELĀGS

Seišelu salu arhipelāgs


Seišelu salu arhipelāgs ,kurā ietipst 115 salas ,atrodas Indijas okeānā starp Madagaskaru un Indiju. Seišelu Republikas centrāla sala ir Mahe, ar 54 km2 kopējo platību .Tā ir lielākā no salām un uz tās atrodas valsts galvaspilsēta Viktorija ar starptautisku lidostu, zvejas un tirdzniecības ostu. Galvaspilsētā Viktorijā dzīvo vairāk nekā 30 tūkstoši cilvēku.No tiem lielākā daļa ir Seišelu salu pamatiedzīvotāji -kreolieši, kā arī tur mīt ķīnieši un indieši.
Rasu sajaukums nav traucējis vietējiem iedzīvotājiem dzīvot saskaņā,piedāvājot salas viesiem lielisku virtuvi un iepazīt to senās tradīcijas. Otrā lielākā sala aiz Mahes – ir Praslin sala.
Līdz tai var nokļūt pa jūru stundas laikā.Uz salas ir kilometriem garas smilšu pludmales ,kas nav pārpildītas ar atpūtniekiem. Praslin salā atrodas Ferdinanda fonda dabas rezervāta nacionālais parks.
Salu mēdz dēvēt par īstu Ēdenes dārzu. Te var redzēt īstus džungļus, reti sastopamas floras un faunas eksemplārus,to starp arī maizes koku ,zelta ābeles ar skaitiem ziediem un pasaules brīnumu- dubulto jūras kokosriekstu kas nav sastopams nekur citur pasaulē kā tikai Praslin salā.
Praslin salas labākā pludmale ir Ansalosjo, kur bangojošie viļņi atsitas pret lieliem granīta akmeņiem. Dažu kilometru attālumā Indijas okeāna pakājē atrodas La Digue sala, kas pārsteidz ar kaut ko vēl skaistāku un košāku. Šo tropisko salu var uzskatīt par viseksotiskāko salu kur aug pilns spektrs visdažādāko augu. Baie Sainte Anna sastāv no sešām salām.
Tur atrodas jūras nacionālais parks . Īpaši dziļie un mierīgie ūdeņi ļauj izbaudīt arī zemūdens pasauli. Seišelu salu apmeklējums, protams, nav iedomājams bez ruma gatavošanas rūpnīcas apskates. Rumu tur no cukurniedrēm gatavo jau vairak nekā 200 gadus .

Kontakti

+371 26786798

Rekvizīti

SIA AGLA
Adrese:Dzirnavu 87,Rīga ,LV 1011
Reģ.Nr. LV 40003566051
Konts: LV18HABA0551001675271
Kods: HABALV22
Banka: Swedbank

Kontaktforma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
© 2024 Agla.lv All Rights Reserved.