• +371 26786798
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

PASAULES SKAISTĀKĀS PLUDMALES

PASAULES SKAISTĀKĀS PLUDMALES


Klusā okeāna ieskautā - Aitutaki
Aitutaki ir otrā apmeklētākā sala Kuka salās. Visapkārt to ieskauj Klusais okeāns. Un tieši šīs salas pludmale tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām pasaulē.

Mīlestības pludmale
«Playa De Amor» jeb Mīlestības pludmale atrodas Meksikā .Tā ir vieta, ko vietējie sauc par paslēpto pludmali. To ieskauj apļveida klinšu veidojums, tāpēc pludmale kļuvusi par populāru tūrisma vietu. Nokļūt tur nav vienkārši - jāmēro stundu ilgs brauciens ar laivu un jāizpeld cauri nelielam tunelim.

Saulrieta pludmale
Saulrieta pludmale jeb «Sunset Beach» atrodas Amerikas Savienoto Valstu dienvidaustrumu reģionā - Ziemeļkarolīnā.

Zaļo smilšu pludmale
Havaju salas ir pasakaini skaistas, bet īpašu uzmanību ir izpelnījusies «Papakōlea» pludmale, ko dēvē par havajiešu briljantu. Pludmale ir īpaša ar neparasti zaļgano smilšu krāsu.

Paradīze nirējiem
Brīnumainā «Pelican Beach» pludmale atrodas Belizā, Centrālamerikā. Tiem ,kas aizraujas ar niršanu, šeit aptuveni sešu metru dziļumā ir iespējams redzēt krāsainus koraļļus, jūras bruņurupučus, eņģeļzivis un citus jūras dzelmju skaistumus.

Karību šarms
«Playa Cas Abao» pludmale atrodas Kirasao - valstī, kas ir autonoma valsts Nīderlandes karalistes sastāvā.

Karmelas pludmale
Tā ir viena no ASV populārākajām pludmalēm un atrodas Karmelā, Kalifornijas štatā.

Oregonas pludmale
«Cannon Beach» pludmale atrodas Amerikas Savienoto Valstu Ziemeļrietumu reģionā - Oregonā.

Skats uz Mičiganas ezeru no augšas
«Sleeping Bear Point» atrodas Nacionālajā parkā Mičiganā. Pludmali ieskauj smilšainas kāpas, kas ļauj gleznaino Mičiganas ezeru vērot no augšas. Gliemežvāku paradīze Floridā. Viena no īpašākajām pludmalēm pasaulē atrodas Floridā,Sanibel apgabalā. Pludmali rotā ne tikai smiltis, bet neskaitāmi gliemežvāki, kuri laika gaitā tikuši izskaloti krastā.

Gliemežvāku paradīze Austrālijā
Vēl viena sapņu vieta, kurp doties, lai baudītu dabas skaistumu ir gliemežvāku pludmale «Shark Bay» līcī Austrālijā.

Granīta bluķu ieskautā pludmale
Masīvo granītu bluķu ieskautā «Anse Source d'Argent» pludmale atrodas Seišeļu salās. Šī vieta kļuvusi par ļoti iecienītu vietu jaunlaulātajiem.

Gleznainā Maurīcija
«Blue Bay» pludmale atrodas Austrumāfrikā - Maurīcijā. Gleznaino pludmale ieskauj Indijas okeāns .Šī vieta lutina nirējus un snorkelētājus ar bagātīgu ūdens dzelmi.

Rozā smilšu pludmale
«Pink Beach» atrodas Āzijā - Filipīnās Zamboangas pilsētā.

Slinkā pludmale
Pludmale «Lazy Beach» atrodas Koh Rong Sanloem salā Kambodžā. «National Geographic» iesaka pludmales nosaukumu uztvert burtiski un ļauties nesteidzīgai atpūtai.

Anglijas šarms
Skaistas pludmales ir arī Lielbritānijā, viena no tām ir «Lyme Regis» pludmale, kas atrodas Dorsetas grāfistes rietumos.

Nīderlandes idille
Starp Amsterdamu un Hāgu atrodas pludmales pilsētiņa Nordvīka.Šī vieta ir ne tikai gleznaina, bet piedāvā arī vairākas pastaigu takas cilvēkiem un viņu četrkājainajiem draugiem.

Pludmale pie lielākās smilšu kāpas Eiropā
Pila kāpa ir lielākā smilšu kāpa Eiropā .Tā atrodas Francijā, Arkašonas pilsētas tuvumā.Šīs kāpas apakšā ir skaista pludmale, kas atrodas Biskajas līča piekrastē.

Dabas lutinātā pludmale Sardīnijas salā
Sardīnija ir viena no Itālijas pērlēm ar reti skaistām pludmalēm. Starp tām ir «Piscinas Beach» pludmale, kas īpaša ar savu kadiķu krūmu un olīvkoku klātbūtni.

Katedrāles pludmale
Katedrāles pludmale atrodas Spānijā Lugo provinces Ribadeo pilsētā. Šī vieta ir īpaša, pateicoties interesantajiem klinšu veidojumiem.

Melno smilšu pludmale
«Reynisfjara» pludmale atrodas Islandē un tiek dēvēto par melno smilšu pludmali. Tā ir neparasti skaista.

Kontakti

+371 26786798

Rekvizīti

SIA AGLA
Adrese:Dzirnavu 87,Rīga ,LV 1011
Reģ.Nr. LV 40003566051
Konts: LV18HABA0551001675271
Kods: HABALV22
Banka: Swedbank

Kontaktforma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
© 2024 Agla.lv All Rights Reserved.