• +371 26786798
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

KUR PAVADĪT MEDUSMĒNESI

Kur pavadīt medusmēnesi?


Medusmēnesī jaunais pāris parasti vēlas atpūsties un izbaudīt visu to labāko, tāpēc viesnīcniekiem un tūrisma objektiem tā ir iespēja iekļaut piedāvājumā īpašus pakalpojumus un izklaides. Portāls US News Travel izveidojis pasaulē izsmalcinātāko un dārgāko medusmēnešu pavadīšanas vietu topu, kā kritērijus izmantojot atmosfēru, viesnīcu piedāvājuma kvalitāti, reputāciju, ekspertu un ceļotāju viedokļus:

Maldīvu salas
Santorīni sala
Bora Bora sala
Fidži salas
Toskāna
Kauai sala
Britu Virdžīnu salas
Maua sala
Bali
Taiti

Maldīvu salas:
Medusmēnesī jaunais pāris parasti vēlas atpūsties un izbaudīt visu to labāko, tāpēc viesnīcniekiem un tūrisma objektiem tā ir iespēja iekļaut piedāvājumā īpašus pakalpojumus un izklaides. Portāls US News Travel izveidojis pasaulē izsmalcinātāko un dārgāko medusmēnešu pavadīšanas vietu topu, kā kritērijus izmantojot atmosfēru, viesnīcu piedāvājuma kvalitāti, reputāciju, ekspertu un ceļotāju viedokļus. Avoti un gardi jūras produkti, kā arī gleznaini skati uz zilganbaltajiem ciemiem ir tas, kas apbur ikvienu ceļotāju, tāpēc Santorīnī sala Grieķijā ir ļoti piemērota nesteidzīgam medusmēnesim. Lai padarītu medusmēnesi tiešām neaizmirstamu, noteikti ir vērts apmesties Aspaki Oia Castle, kur veseli divi no kopumā desmit viesnīcas numuriņiem nodēvēti par “Medusmēneša istabām”, jo skats pa logu un atmosfēra ir īsti romantiska.

Santorīni:
Santorīni sala ir unikāla, maģiska vieta ar elpu aizraujošām ainavām. Agrāk salai bija apaļa forma, taču pēc vulkāna izvirduma visas salas centrālā daļa nogrima. Šodien salai ir pusmēness forma. Galvenais salas apskates objekts ir vulkāniskās izcelsmes līča norobežojošie stāvie krasti, kuri tiek dēvēti par Santorīni Kalderu.
Smilšainas pludmales, brīnišķīgi pagatavoti un gardi jūras produkti, kā arī gleznaini skati uz zilganbaltajiem ciemiem ir tas, kas apbur ikvienu ceļotāju, tāpēc Santorīnī sala Grieķijā ir ļoti piemērota nesteidzīgam medusmēnesim. Lai padarītu medusmēnesi tiešām neaizmirstamu, noteikti ir vērts apmesties Aspaki Oia Castle, kur veseli divi no kopumā desmitviesnīcas numuriņiem nodēvēti par “Medusmēneša istabām”, jo skats pa 
logu un atmosfēra ir īsti romantiska.

Bora-Bora:
Smilšainas pludmales, brīnišķīgi pagatavoti un gardi jūras produkti, kā arī gleznaini skati uz zilganbaltajiem ciemiem ir tas, kas apbur ikvienu ceļotāju, tāpēc Santorīnī sala Grieķijā ir ļoti piemērota nesteidzīgam medusmēnesim. Lai padarītu medusmēnesi tiešām neaizmirstamu, noteikti ir vērts apmesties Aspaki Oia Castle, kur veseli divi no kopumā desmit viesnīcas numuriņiem nodēvēti par “Medusmēneša istabām”, jo skats pa logu un atmosfēra ir īsti romantiska.

Fidži:
Fidži Salu Republika Klusajā okeānā sastāv no vairāk nekā 800 salām un saliņām. Fidži jau ilgstoši ir viens no iecienītākajiem medusmēnešu galamērķiem, ko nereti sauc pat par pašu romantiskāko vietu pasaulē. Turklāt šīs salas piedāvā arī izklaides tiem, kas labprātāk bauda aktīvu atpūtu, ne tikai laiski vāļājas smiltiņās – piemēram, niršanu koraļļu rifos un brīnišķīgus viļņus sērfošanai.

Toskāna:
Itālija ir mīlestības zeme, un Toskānā, kā jau īstā tās pērlē, mīlētājus gaida izsmalcinātas viesnīcas, ko visticamāk ieskaus vīnogu lauki, un pilis, kas pārvērstas vīna darītavās, nemaz nerunājot par labu virtuvi un pašiem vīniem. Šīs noteikti ir lietas, kas jaunlaulātajiem liks justies īpaši tuviem un laimīgiem.

Kauai sala:
Klusas un romantiskas pludmales, kā arī krāšņi kūrorti un brīnišķīga daba iezīmē Kauai, vienu no Havaju salām, uz izcilāko un arī dārgāko medusmēnešu galamērķu kartes. Turklāt šī būs piemērota vieta tiem, kas labprāt atpūšas aktīvi, dodoties pārgājienos, nirstot un braucot ar kajakiem, apliecinot, ka pāri, kas kopā pārvar fiziskus šķēršļus, ir radīti kopā būšanai.

Britu Virdžīnu salas:
Lai arī visas Karību jūras salas ir brīnišķīgas, tieši šīs izceļas ar sniegbaltām smiltīm un tirkīza krāsas ūdeni, par ko ikviens atpūtnieks var tikai sapņot. Šīs Lielbritānijas aizjūras kolonijas izslavētas ar izklaižu iespējām, ko piedāvā tūristiem, turklāt klimats tur ir vienāds (lasi – ideāls) visu gadu – silts, ar zemu mitruma līmeni un daudz saule.

Maua sala:
Nekas tā nerada romantiku kā kāpšana vulkānā, no kā paveras grandiozi skati, vai saulrieta vērošana pludmalē, ko klāj sārtas smiltis. Protams, luksusa viesnīcas numuriņi palīdzēs atpūsties pa īstam. Tas viss vienkopus atrodams Maua.

Bali:
Šis, arī Latvijas tūristu iecienītais galamērķis, nemēdz pievilt uz to liktās cerības. Brīnišķīgie tempļi, skaistās pludmales un bungalo džungļos nespēj atstāt vienaldzīgu un noteikti būs labs sākums kopīgai dzīvei.

Taiti:
Taitī pludmales varbūt nav tik gleznainas kā Bora Bora salā, tomēr šis pēckāzu ceļojums noteikti liks jaunlaulātajiem justies lutinātiem. Turienes ceļojumu piedāvājumā parasti ir iekļautas visas ekstras, kas ļauj izbaudīt tropu labumus un dārgas izpriecas.

Kontakti

+371 26786798

Rekvizīti

SIA AGLA
Adrese:Dzirnavu 87,Rīga ,LV 1011
Reģ.Nr. LV 40003566051
Konts: LV18HABA0551001675271
Kods: HABALV22
Banka: Swedbank

Kontaktforma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
© 2024 Agla.lv All Rights Reserved.