• +371 26786798
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ĪSI PAR TURCIJU

Īsi par Turciju

Antālijas reģionā ir aptuveni 300 saulainu dienu gadā un tas neatrodas seismiskajā zonā.
Antālijas reģions atrodas aptuveni 800 kilometru attālumā no zemestrīču zonas, tāpēc šeit ir droši, kā arī viesnīcas ir būvētas atbilstoši visām drošības prasībām. Aspendosā, kas atrodas 49 km uz austrumiem no Antālijas,ir līdz mūsdienām vislabāk saglabājies antīkais teātris. Teātris II gs. uzcēlts Marka Aurēlija valdīšanas laikā.Teātrī ir 15 000 skatītāju vietas,39 rindas un katras garums ir 96 m.
Cita ne mazāk ievērojama apskates vieta Turcijā ir Kapadokija ,kas ir unikāla dabas,vēstures un reliģijas jomā. Kapadokija ir pazemes labirintu pilsēta. Līdz mūsdienām tur atrastas aptuveni 600 klintīs izcirstas baznīcas, to sienas dekorētas ar lieliskām XI -XII gs. freskām, kurās attēloti kristietības vēstures dažādi posmi .Pēdējie iedzīvotāji alas atstājuši 1923. gadā. Šodien Kapadokija ir viena no apmeklētākajām vietām Turcijā.
Daudzi atpūtnieki iecienījuši aplūkot Zaļā kanjona dabas skaistumu. Turcija ir slavena ar savām arābu pirtīm jeb hammamiem, kur var baudīt dažādas skaistumkopšanas procedūras un masāžas. Agrāk šīs vannas tika izmantotas ne tikai ķermeņa higiēnai, bet arī musulmaņu rituālai attīrīšanai.
Vannas, kas parādījās jau 7.gs., savu nozīmi nav zaudējušas mūsdienās. Turku virtuvi raksturo liela produktu daudzveidība. Ēdiens, ko atradīsiet katrā restorānā, ir turku kebabs – grilēta gaļa ar dārzeņiem.

Turcijas ēdienkartē sastopamie ēdieni:
Shish kebab vai doner kebab - jēra gaļas ēdieni;
Zivju ēdieni – barbunya ( sarkanā kafele) vai kilic baligi (zobenzivs);
Dolma – vīnogu lapās ietītas rozīnes un rieksti;
Kamiyarik – baklažāni pildīti ar malto gaļu;
Gozleme – fetas siers vai dārzeņi ietīti mīklā;
Ayran – jogurta dzēriens.

Kontakti

+371 26786798

Rekvizīti

SIA AGLA
Adrese:Dzirnavu 87,Rīga ,LV 1011
Reģ.Nr. LV 40003566051
Konts: LV18HABA0551001675271
Kods: HABALV22
Banka: Swedbank

Kontaktforma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
© 2024 Agla.lv All Rights Reserved.