Get Adobe Flash player

Kur pavadīt medusmēnesi

Medusmēnesī jaunais pāris parasti vēlas atpūsties un izbaudīt visu to labāko, tāpēc viesnīcniekiem un tūrisma objektiem tā ir iespēja iekļaut piedāvājumā īpašus pakalpojumus un izklaides.
Portāls US News Travel izveidojis pasaulē izsmalcinātāko un dārgāko medusmēnešu pavadīšanas vietu topu, kā kritērijus izmantojot atmosfēru, viesnīcu piedāvājuma kvalitāti, reputāciju, ekspertu un ceļotāju viedokļus:
  1. Maldīvu salas
  2. Santorīni sala
  3. Bora Bora sala
  4. Fidži salas
  5. Toskāna
  6. Kauai sala
  7. Britu Virdžīnu salas
  8. Maua sala
  9. Bali
  10. Taiti

Maldīvu salas

Medusmēnesī jaunais pāris parasti vēlas atpūsties un izbaudīt visu to labāko, tāpēc viesnīcniekiem un tūrisma objektiem tā ir iespēja iekļaut piedāvājumā īpašus pakalpojumus un izklaides. Portāls US News Travel izveidojis pasaulē izsmalcinātāko un dārgāko medusmēnešu pavadīšanas vietu topu, kā kritērijus izmantojot atmosfēru, viesnīcu piedāvājuma kvalitāti, reputāciju, ekspertu un ceļotāju viedokļus.

Avoti un gardi jūras produkti, kā arī gleznaini skati uz zilganbaltajiem ciemiem ir tas, kas apbur ikvienu ceļotāju, tāpēc Santorīnī sala Grieķijā ir ļoti piemērota nesteidzīgam medusmēnesim.

Lai padarītu medusmēnesi tiešām neaizmirstamu, noteikti ir vērts apmesties Aspaki Oia Castle, kur veseli divi no kopumā desmit viesnīcas numuriņiem nodēvēti par “Medusmēneša istabām”, jo skats pa logu un atmosfēra ir īsti romantiska.

Santorīni

Smilšainas pludmales, brīnišķīgi pagatavoti un gardi jūras produkti, kā arī gleznaini skati uz zilganbaltajiem ciemiem ir tas, kas apbur ikvienu ceļotāju, tāpēc Santorīnī sala Grieķijā ir ļoti piemērota nesteidzīgam medusmēnesim.

Lai padarītu medusmēnesi tiešām neaizmirstamu, noteikti ir vērts apmesties Aspaki Oia Castle, kur veseli divi no kopumā desmit viesnīcas numuriņiem nodēvēti par “Medusmēneša istabām”, jo skats pa logu un atmosfēra ir īsti romantiska.

Bora-Bora

Tiem, kas vēlas medusmēnesi pavadīt paradīzē, Franču Polinēzijas populārākā sala Bora Bora būs īstā vieta. Šī sala ir jaunlaulāto ļoti iecienīta, bet dārga medusmēneša pavadīšanas vieta. Klusā okeāna smilšainā pludmale, jūras veltes un siltais klimats ir kā radīti atpūtai.

Fidži

Fidži Salu Republika Klusajā okeānā sastāv no vairāk nekā 800 salām un saliņām. Fidži jau ilgstoši ir viens no iecienītākajiem medusmēnešu galamērķiem, ko nereti sauc pat par pašu romantiskāko vietu pasaulē. Turklāt šīs salas piedāvā arī izklaides tiem, kas labprātāk bauda aktīvu atpūtu, ne tikai laiski vāļājas smiltiņās – piemēram, niršanu koraļļu rifos un brīnišķīgus viļņus sērfošanai.

Toskāna

Itālija ir mīlestības zeme, un Toskānā, kā jau īstā tās pērlē, mīlētājus gaida izsmalcinātas viesnīcas, ko visticamāk ieskaus vīnogu lauki, un pilis, kas pārvērstas vīna darītavās, nemaz nerunājot par labu virtuvi un pašiem vīniem. Šīs noteikti ir lietas, kas jaunlaulātajiem liks justies īpaši tuviem un laimīgiem.

Kauai

Klusas un romantiskas pludmales, kā arī krāšņi kūrorti un brīnišķīga daba iezīmē Kauai, vienu no Havaju salām, uz izcilāko un arī dārgāko medusmēnešu galamērķu kartes. Turklāt šī būs piemērota vieta tiem, kas labprāt atpūšas aktīvi, dodoties pārgājienos, nirstot un braucot ar kajakiem, apliecinot, ka pāri, kas kopā pārvar fiziskus šķēršļus, ir radīti kopā būšanai.

Britu Virdžīnu salas

Lai arī visas Karību jūras salas ir brīnišķīgas, tieši šīs izceļas ar sniegbaltām smiltīm un tirkīza krāsas ūdeni, par ko ikviens atpūtnieks var tikai sapņot.

Šīs Lielbritānijas aizjūras kolonijas izslavētas ar izklaižu iespējām, ko piedāvā tūristiem, turklāt klimats tur ir vienāds (lasi – ideāls) visu gadu – silts, ar zemu mitruma līmeni un daudz saule.

Maua

Nekas tā nerada romantiku kā kāpšana vulkānā, no kā paveras grandiozi skati, vai saulrieta vērošana pludmalē, ko klāj sārtas smiltis. Protams, luksusa viesnīcas numuriņi palīdzēs atpūsties pa īstam. Tas viss vienkopus atrodams Maua.

Bali

Šis, arī Latvijas tūristu iecienītais galamērķis, nemēdz pievilt uz to liktās cerības. Brīnišķīgie tempļi, skaistās pludmales un bungalo džungļos nespēj atstāt vienaldzīgu un noteikti būs labs sākums kopīgai dzīvei.

Taiti

Taitī pludmales varbūt nav tik gleznainas kā Bora Bora salā, tomēr šis pēckāzu ceļojums noteikti liks jaunlaulātajiem justies lutinātiem. Turienes ceļojumu piedāvājumā parasti ir iekļautas visas ekstras, kas ļauj izbaudīt tropu labumus un dārgas izpriecas.